Գլխավոր
հովանավոր

VivaCell

Նորություններ

Print

04.05.2009

Սամվել Ադամյանը հրապարակեց կանանց ազգային հավաքականի կազմը

Հայաստանի կանանց ազգային ընտրանու մարզչական շտաբը` Սամվել Ադամյանի գլխավորությամբ հրապարակել է հավաքական հրավիրված ֆուտբոլիստների ընդլայնված ցանկը, ովքեր կնախապատրաստվեն մայիսի 12-ից 16-ը Աբովյանում կայանալիք միջազգային ընկերական մրցաշարին: Հիշեցնենք, որ մեր ընտրանուց զատ, մրցաշարին կմասնակցեն նաև Էստոնիայի և Ղազախստանի ազգային հավաքականները:

Ստորև ներկայացնում ենք Հայաստանի ազգային հավաքական հրավիրված խաղացողների ընդլայնված ցանկը`

Դարպասապահներ`

Կարապետյան Աննա («Քոլեջ»)
Ներսիսյան Անի («Բանանց»)

Պաշտպաններ`

Խաչատրյան Արմինե («Բանանց»)
Թորգոմյան Մարիամ («Բանանց»)
Սայադյան Սյուզաննա («Քոլեջ»)
Թադևոսյան Արմինե («Քոլեջ»)
Ղուկասյան Անի («Ֆուրման»)
Շահինյան Սոնա («Բանանց»)
Խաչատրյան Ալիսա («Քոլեջ»)

Կիսապաշտպաններ`

Կարապետյան Մարինե («Քոլեջ»)
Մանգասարյան Քրիստինե («Բանանց»)
Կարապետյան Լիլիթ («Բանանց»)
Հովհաննիսյան Լուսինե («Քոլեջ»)
Խանզադյան Վարդինե («Բանանց»)
Պետրոսյան Աննա («Քոլեջ»)
Հակոբյան Քրիստինե («Բանանց»)

Հարձակվողներ`

Դավթյան Էլեոնորա («Ֆուրման»)
Ստեփանյան Մարիամ («Բանանց»)
Ալեքսանյան Քրիստինե («Հոմենմեն», Լիբանան)
Կոստանյան Գայանե («Հոմենմեն», Լիբանան)
Եփրեմյան Հռիփսիմե («Քոլեջ»)

Ստորև ներկայացնում ենք Հայաստանի կանանց ազգային հավաքականի մարզմումների ցանկը`

04.05.09 – 16։00-ին մարզում Աբովյան «Քաղաքային» մարզադաշտ
06.05.09 – 16։00-ին ընկերական խաղ «Նաիրի» մարզադաշտ
08.05.09 – 16։00-ին մարզում Աբովյան «Քաղաքային» մարզադաշտ
09.05.09 – 16։00-ին մարզում «Նաիրի» մարզադաշտ
10.05.09 – 16։00-ին մարզում «Նաիրի» մարզադաշտ
11.05.09 – 16։00-ին մարզում «Նաիրի» մարզադաշտ
13.05.09 – 18։00-ին մարզում «Նաիրի» մարզադաշտ
14.05.09 – 16։00-ին մարզում «Նաիրի» մարզադաշտ
15.05.09 – 18։00-ին մարզում «Նաիրի» մարզադաշտ

Ստորև ներկայացնում ենք մրցաշարի խաղացանկը`

12.04.05 Էստոնիա – Հայաստան ժամը`16:00
14.05.09 Ղազախստան – Էստոնիա ժամը`16:00
16.05.09 Հայաստան – Ղազախստան ժամը`16:00

Հանդիպումները կսպասարկի չորս մրցավար` երկու գլխավոր, երկու եզրային

Գլխավոր մրցավարներ` Էլենի Կիրիու (Հունաստան)
                                          Կարոլինա Ռադզիկ-Յոհան (Լեհաստան)

Եզրային մրցավարներ` Պանայոտա Կուցումպու (Հունաստան)
                                         Կինգա Սենյուկ (Լեհաստան)

   
 
Պաշտոնական
գործընկերներ
Armenian Development Bank Hummel