Գլխավոր
հովանավոր

VivaCell

Նորություններ

Print

02.03.2009
Վազգեն Սարգսյանի անվան հուշամրցաշար. 1/4 եզրափակիչների արդյունքներ
“Բանանց” ֆուտբոլի դպրոցի խաղադաշտերում մեկնարկեց Սպարապետ Վազգեն Սարգսյանի անվան հուշամրցաշարը: Այսօր տեղի ունեցան քառորդեզրափակիչ հանդիպումները: “Փյունիկ-1”-“Բանանց-2” 0:3 “Կիլիկիա”-‘Ավան” 4:4 11մ 7:7 հաղթողը վիճակահանությամբ` Ավան “Բանանց-1”-“Միկա” 8:1 “Փյունիկ-2”-“Շենգավիթ” 4:3 Այսպիսով, մարտի 3-ին կիսաեզրափակիչներում կհանդիպեն “Բանանց-1”-“Փյունիկ-2” (ժ. 14:30) և “Բանանց-2”-“Ավան” (ժ. 16:30) Եզրափակիչ... մանրամասն »

27.02.2009
Մարտի 2-ին մեկնարկում է Վազգեն Սարգսյանի անվան անդրանիկ մրցաշարը
Մարտի 2-ին “Բանանց” ֆուտբոլի դպրոցի խաղադաշտերում կմեկնարկի ֆուտբոլի մանկական մրցաշար նվիրված Սպարապետ Վազգեն Սարգսյանի հիշատակին: Մարցաշարը անցկացվելու է օլիմպիական մրցակարգով` 8 թիմի մասնակցությամբ, որոնց կազմերում հանդես են գալու 1998-1999թթ ծնված ֆուտբոլիստներ: Մրցաշարի խաղացանկը 1/4 եզրափակիչ 1. 02.03.09 “Փյունիկ-1”-“Բանանց-2” 16:00 2. 02.03.09 “Կիլիկիա”-‘Ավան” 14:30 3. 02.03.09 “Բանանց-1”-“Միկա” 16:00 4. 02.03.09 “Փյունիկ-2”-“Շենգավիթ” 14:30 1/2... մանրամասն »

25.02.2009
Կայացավ 2009 թվականի Հայաստանի Գավաթի խաղարկության ու Բարձրագույն և Առաջին խմբերի առաջնություններում աղյուսակում թիմերի զբաղեցվող տողերը որոշելու վիճակահանությունը
Այսօր ՀՖՖ շտաբ բնակարանում տեղի ունեցան 2009 թվականի Հայաստանի Գավաթի խաղարկության ու Բարձրագույն և Առաջին խմբերի առաջնություններում աղյուսակում թիմերի զբաղեցվող տողերը որոշելու վիճակահանություննեըը: Բարձրագույն և Առաջին խմբի խաղացանկը կազմվելու է ըստ թիմերի ստացած համարների: Այսիպիսով, Հայաստանի 2009թ. Գավաթի խաղարկության 1/4 եզրափակիչում կհանդիպեն` Առաջին հանդիպումներ (ժ. 15:00)` 17.03.09 Փյունիկ-Կիլիկիա 17.03.09 Ուլիս-Գանձասար 18.03.09 Բանանց-Արարատ 18.03.09 Միկա-Շիրակ Պատասխան հանդիպումներ (ժ. 16:00)` 07.04.09 Կիլիկիա-Փյունիկ 07.04.09 Գանձասար-Ուլիս... մանրամասն »

24.02.2009
Հաստատվեցին Հայաստանի մինչև 19 և մինչև 17 տարեկանների հավաքականների մարզչական կազմերը
ՀՖՖ նախագահ Ռուբեն Հայրապետյանի և ՀՖՖ տեխնիկական տնօրեն, Հայաստանի ազգային հավաքականի գլխավոր մարզիչ Յան Պոուլսենի միջև տեղի ունեցած հանդիպման ժամանակ քննարկվեցին Հայաստանի մանկապատանեկան հավաքականների մարզչական թեկնածությունները, որոնք էլ հաստատվեցին հետևյալ կազմով` Հայաստանի մինչև 19 տարեկանների հավաքական` Գլխավոր մարզիչ` Արմեն Սանամյան Մարզչի օգնական` Արթուր Մկրտչյան Դարպասապահների մարզիչ` Հայկ Կիրակոսյան Հայաստանի մինչև 17 տարեկանների հավաքական` Գլխավոր մարզիչ` Սամվել Պողոսյան Մարզչի օգնական` Սուրեն Չախալյան Դարպասապահների մարզիչ` Վաղարշակ Շահնազարյան... մանրամասն »

24.02.2009
2009թ Հայաստանի առաջնության Բարձրագույն և Առաջին խմբերի մասնակիցների ցանկը
2009թ մրցաշրջանում Հայաստանի առաջնություն Բարձրագույն և Առաջին խմբերում կմասնակցեն հետևյալ թիմերը` Բարձրագույն խումբ Փյունիկ (Երևան) Բանանց (Երևան) Միկա (Աշտարակ) Արարատ (Երևան) Գանձասար (Կապան) Շիրակ (Գյումրի) Ուլիս (Երևան) Կիլիկիա (Երևան) Առաջին խումբ Փյունիկ-2 (Երևան) Փյունիկ-3 (Երևան) Միկա-2 (Երևան) Բանանց-2 (Երևան) Բանանց-3 (Երևան) Գանձասար-2 (Կապան) Շիրակ-2 (Գյումրի) Շենգավիթ (Երևան) Իմպուլս (Դիլիջան) Լ.Արցախ (Գորիս) մանրամասն »

24.02.2009
ՀԱՅՏԱՐԱՐՈՒԹՅՈՒՆ
Տեղեկացնում ենք Ձեզ, որ սույն թվականի մարտի 13-ին ժամը 10:00 -ին ՀՖՖ-ն կազմակերպում է մեկօրյա սեմինար-պարապմունք 2005 թվականին ՈՒԵՖԱ-ի “B” կարգի լիցենզիա ստացած մարզիչների համար: Բոլոր մարզիչների ներկայությունը պարտադիր է, հակառակ դեպքում նրանք կզրկվեն իրենց լիցենզիայից: Դաս պարապմունքին մասնակցելու համար մարզիչները պետք է վճարեն 3000 դրամ: Հավելյալ տեղեկությունների համար զանգահարել ՀՖՖ հեռ: 541405 Հակոբյան Արմեն: մանրամասն »

   
 
Պաշտոնական
գործընկերներ
Armenian Development Bank Hummel